POWERKAT RECYKLING Recykling AUTOKATALIZATORÓW

Skup powe®KAT KATALIZATORY

Przedmotem działalności Skup Katalizatorów Poznań jest szeroko rozumiany recykling i rafinacja monolitu, a główna oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych oraz firm zajmujacych sie skupem/sprzedaza katalizatorów i filtrów DPF.

Skupujemy i przetwarzamy stare zużyte i niesprawne katalizatory i DPF w całej Polsce jak i w Twoim mieście.

Kompleksowość naszych dzialan polega na pełnej obsłudze, poczynajac od zbierania i transportu, do ich specjalistycznego przerabiania.
Istniejemy na rynku od wielu lat podczas których wypracowaliśmy sobie niezawodny system działania.

Siec naszych przedstawicieli działa lokalnie w Państwa województwie.

Posiadamy legalne pozwolenia na skup i recykling katalizatorów - Klient otrzymuje KPO - karte przekazania odpadu. Wystawamy faktury VAT ,a platnosc odbywa sie w dogodnej dla Klienta formie - gotówka, przelew.

Dla skupu powyzej 50 sztuk nasza firma oferuje specjalne oferty cenowe, ceny uzależnione są od giełdy jak i kursów walut. Gwarantujemy stabilnosc cen katalatorów przy spadkach wartosci na światowych giełdach.

Masz katalizator, katalizatory lub filtr DPF na sprzedaż? Wyceń juz dzis swój towar w naszej firmie i przekonaj sie, że oferujemy ceny zgodne z zawartoscia metali szlachetnych w katalizatorze. Zyskaj nawet 30% na wartosci, nie sprzedawaj posrednikom za połowe ceny - poznaj naszą oferte. W celu wyceny zadzwoń lub skontaktuj sie mailowo z przedstawicielem firmy.

Uwaga - specjalne rabaty cenowe dla auto zlomów i punktów skupu zlomu - sprawdz szczególy.

Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe oraz filtry DPF
Dysponujemy spektrometrem do badania zawartosci metali szlachetnych, który pozwala nam na precyzyjne okreslenie skladu danego katalizatora. Jestesmy fachowcami, którzy do swoich zadan podchodza z zaangazowaniem i uwaga.
Gwarantujemy najlepsze na rynku ceny oraz natychmiastową platność gotówka. Posiadamy profesjonalny sprzęt do przetwarzania katalizatorów, dzieki któremu mamy duza moc przerobowa, co pozwala nam na preżne prosperowanie na rynku branżowym.
Naszymi atutami jest profesjonalna obsługa oraz komfortowe warunki wspólpracy, które zapewniamy naszym Klientom.

Nasza firma zajmuje się również hurtowym i detalicznym skupem akumulatorów - w celu sprzedaży akumulatora w swoim województwie.

Obszarem działania jest miasto Aleksandrów Kujawski i okolice.

Wykonujemy badanie XRF na zawartość metali szlachetnych w katalizatorze na miejscu u Klienta,. Należy wiedzieć, że ceny uzależnione są od światowych giełd dlatego w celu ustalenia dokładnej wartości katalizatora lup DPF ( filtr cząstek strałych ) - skontaktuj się z konsultantem.

 • 1. Doświadczenie : Od lat prowadzimy profesjonalny skup katalizatorów w ilościach detalicznych i hurtowych..

 • 2. Bezpieczeństwo : Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami na przetwarzanie oraz transport katalizatorów.

 • 3. Współpraca : Zapewniamy wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Recykling to nasza branża.

Obsługujemy punkty skupu złomu, stacje demontażu skup i Klientów indywidualnych.

Rozbudowany system obsługi zapewnia odbiór materiału i wypłatę gotówki nawet w dniu wyceny!

 • Wiarygodny system wyceny , 100% Satysfakscji Gwarantowane!
 • Doświadczona kadra lokalnych przedstawicieli - sprzedaj lokalnie!
 • Szybko, sprawnie i profesjonalnie - sprzedaż w 1 dzień ! Tylko u Nas
Skup katalizatorów Nisko
WYSYŁKOWY SKUP KATALIZATORÓW

Bez wychodzenia z domu sprzedaj swój katalizator.

POWERKAT RECYKLING - sprzedaż wysyłkowa pojedynczych sztuk w powerKAT Poznań to nie problem. Zapoznaj się ze szczegółami metody wysyłkowego skupu.

Sprzedaż katalizatora, odbiór, wycena.
DoŚWIADCZNIE & PROFESJOANIZM

Lata działalności - tysiące zadowolnych Klientów

ZAWSZE AKTUALNE CENY !

 

Wykonujemy badanie XRF na zawartość metali szlachetnych w katalizatorze na miejscu u Klienta w mieście . Należy wiedzieć, ze ceny uzależnione są od światowych giełd dlatego w celu ustalenia dokładnej wartości katalizatora lub DPF ( filtr cząstek stałych ) - skontaktuj sie z konsultantem. powerKAT Poznań RECYKLING - Najlepsze ceny * chśtnie nawiażemy stała wspólpracę z firmami : auto złom, auto skup, skup samochodów w Polsce. PowerKAT to godny zaufania niezawodny partner, który zapewnia najlepsza obslugę Klienta i najwyższe ceny za katalizatory poddane recyklingowi w naszej firmie. Niezaleznie od tego czy sprzedajesz u nas katalizatory w dużych ilosciach czy w ilosci detalicznej oferujemy bezkonkurencyjne ceny za monolit, katalizatory ceramiczne i metalowe, czym zachęcamy do długoterminowej wspólpracy z naszymi Klientami. Jezeli posiadasz staly wolumen katalizarorów które chcesz sprzedać, a chcesz uniknąc ciąglego szukania odbiorców lub Klientów na dany towar współpraca z powerKAT Poznań jest doskonałym rozwiązaniem. W powerKAT Poznań dażymy do maksymalizacji zysków dla naszych klientów z ich materialów. Firma skup katalizatorów to ewolucyjna usługa z ponad 20-letnim doswiadczeniem w branży, wglądu i wiedzy, oparty na zasadach rzetelnego i kompletnego klasyfikowania i platnosci produktów. Jak równiez rzetelne i kompletne postępowanie z każdym materiałem sprzedawanym w naszej firmie. Nasze opatentowane przetwarzanie, pobieranie próbek i praca w laboratorium zapewniaja naszym klientom dokłladne rozliczenia za ich materiał

 

Recykler - Huta Najlepsze ceny - Rafinacja i skup monolitu - PROFESJONALNY PARK MASZYNOWY POZWALA NA KOMPLEKSOWY ODZYSK METALI SZLACHETNYCH, DZIĘKI CZEMU KLIENT ZAWSZE MA GWARANCJE TOP CENY.

Złomowanie aut czy autozłom - prowadzisz skup aut ?*

* chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami : Skup samochodów, auto szrot, auto skup, komis samochodowy - zysk nawet 30 %

 


 

 • Okoliczny punkt skupu ?

  Wycena katalizatora następuje na podstawie badania spektrometrem zawartości metali szlachetnych w monolicie. Cena katalizatora najlepsza w internecie, wycena pojedynych sztuk - wysyłkowy skup katalizatorów. Skupujemy na terenie całego kraju ! Ponadto skupujemy wysyłkowo katalizatory z całej Polski, zapoznaj się z naszą ofertą. U nas dostaniesz za zużyty katalizator najwyższą cenę. Cena katalizatora jest uzależniona od marki samochodu z jakiego pochodzi, skontaktuj się z nami i wyceń katalizator. Skupujemy katalizatory z każdego typu pojazdów. Skup katalizatorów ceramicznych, stalowych i monolitu! Atrakcyjne ceny! Wycena poprzez mms lub e-mail. Istnieje rowniez mozliwosc dojazdu do Klienta przy wiekszych ilosciach. Skontaktuj się z nami. Rozwinięta siatka przedstrawcieli powerKAT Poznań w Polsce oraz skup w okolicach umożliwia skup i złomowanie katalizatora. Wyceny dokonuje specjalista, akceptując cenę realizujemy finalizację transakcji.

 • Wyślij katalizatory paczką kurireską - od 1 sztuki

  W dobie rozwiniętej logistyki w firmach przewozowych dostarczenie paczki to kwestia chwil. powerKAT Poznań umożliwia odkup katalizatora poprzez skorzystanie z firmy kurierskiej. Możemy zrealizować usługę tak szybko jak wycenimy katalizator który chcesz sprzedać.

 • Skup aut i złomowiska z Nami współpracujące

  + autoskup-zlomowanie.pl / www: autoskup-zlomowanie.pl

  + i-skup-aut.pl /wwww" i-skup-aut.pl

  + kupie-auto-net.pl / www: kupie-auto-net.pl

  + autoskup-zlomowanie.pl / www: skupaut-zlomowanie.pl

  + autoone1.pl / www:autoone1.pl

  + stacjademontazuaut.pl / www: stacjademontazuaut.pl

Przetwarzając katalizatory dbamy o środowisko
RECYKLING to PRZYSZŁOŚĆ.

 

DLACZEGO powerKAT Poznań Skup ?

 

 • Od 2007 roku istniejemy w branży skupu katalizatorów.
 • Profesjonalny park maszynowy.
 • Baza ponad 9000+ katalizatorów - cennik katalizatorów znajdziesz na stronie. 
 • Rozbudowana sieć punktów odbioru w całej Polsce.
 • Codziennie aktualizowane ceny.
 • Natychmiastowa płatność.

 

Kto chce kupić / sprzedać nowy katalizator do swojego samochodu, jest właściwym miejscu - nasz skup to największy detaliczny recykler w Europie Wschodniej także w regionie i okolicach Skupujemy katalizatory złomu o najwyższej cenie rynkowej od małych, dużych i średnich firm zajmujacych sie złomem/autozlomem, a takze kupujacych / kolekcjonujacych katalizatory. Jeśli jestes jednym z powyższych dostawców i chcialbyś otrzymać wycenę, wyślij nam zdjęcie konkretnych katalizatorów pocztą e-mail, lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.